KOZMETIKA

Čistenie pleti

Povrchové čistenie, tonizácia, bezbolestné čistenie scin scrubberom alebo naparovanie a hĺbkové čistenie, aplikácia sťahujúcej masky a upokojujúceho séra, záverečná úprava krémom a ozonizérom.

Masáž tváre

Odlíčenie pleti, povrchové čistenie, aplikácia masážneho krému, manuálna masáž tváre a dekoltu, masáž ultrazvukom a vpravenie séra podľa stavu pleti, maska podľa typu pleti, alginátová maska, záverečná úprava pleti.


Kompletné ošetrenie pleti

Povrchové čistenie, peeling, masáž tváre a dekoltu (20min), hĺbkové čistenie, ošetrenie po čistení, aplikácia séra, maska podľa typu pokožky, záverečné ošetrenie.

Iontoforéza

Metóda na upokojenie alebo povzbudenie pleti za pomoci kladných a záporných iónov, zvýšenie účinku zapracovaného séra.

Scin scrubber

Ide o ultrazvukový čistič pleti, ktorý pôsobením ultrazvukových vĺn dokáže účinne do hĺbky čistiť a odstraňovať nečistoty z pórov na pokožke. Bezbolestné, jemné pulzy masírujú pokožku a jemnou vibráciou dochádza k odlepovaniu starých kožných buniek. Pleť je čistejšia a pôsobí jasným žiarivým dojmom.

Ultrazvuk

Vpravovanie účinných látok do pleti. Touto metódou sa absorbuje 7-krát viac účinných kozmetických látok ako bežnými metódami.

Ozonizér

Prístroj sa používa pri ošetrení aknóznej pleti. Prístroj vytvára veľké napätie, ktoré vzniká transformáciou striedavého prúdu. Elektrický výboj, ktorý vzniká dráždi nervové zakončenia, zvyšuje prekrvenie, vysušuje a dezinfikuje po hĺbkovom čistení.

Infračervené žiarenie

Urýchľuje krvnú cirkuláciu a metabolizmus, vyplavuje toxíny a zabraňuje predčasnému starnutiu buniek. V spojitosti s ultrazvukom dochádza k napínaniu pleti, vyššej elasticite a hebkosti.

Kozmetický laser

Ošetrenie pleti biostimulačným laserom s kombináciou gélu Lasocare je dnes jednou z najúčinnejších a najefektívnejších metód hĺbkového čistenia pleti, regenerácie ochabnutej a starnúcej pleti.


Ďalej ponúkame:

  • Depilácie tváre
  • Depilácie celého tela
  • Mikromasáž očného okolia
  • Intenzívne protivráskové kúry s Retinolom
  • Úprava a farbenie obočia a rias

Pracujeme s kozmetikou:

  • Syn Care – dermatokozmetika
  • Lady Stella – profesional kozmetika
  • Atok profi – prírodná aromatická kozmetika
  • RYOR – prírodná bylinná kozmetika