MANIKÚRA

Je to krok k upravenému zovňajšku a prvá z vecí, ktoré si na Vás okolie všimne. Hebké ruky s čistými, dokonale upravenými nechtami sú základom pri komunikácii s okolím pri podávaní ruky.

Klasická manikúra

Obsahuje skrátenie a úpravu tvaru prirodzeného nechtu, úpravu a zatlačenie (prípadne odstránenie) nechtovej kožičky, preleštenie nechtovej platničky, aplikáciu výživového séra na nechty a kožičku a konečnú úpravu lakovaním a krémom.

Japonská manikúra P-shine

Obsahuje úpravu tvaru a dĺžky nechtu, ošetrenie nechtovej kožičky, prebrúsenie nechtovej platničky a následné zapravenie japonskej pasty s vysokým obsahom včelej kašičky do nechtu pomocou jelenice. Necht je po ošetrení pevnejší pretože sa už z neho nevymýva keratín, ktorý je stavebnou zložkou nechtu. Túto úpravu zastabilizujeme preleštením špeciálnou japonskou leštičkou. Nechty sa neskutočne lesknú. Odporúčame opakovať raz za 3–4 týždne. Po tomto druhu manikúry sa nechty nelakujú.

Parafínový zábal

V jesennom a zimnom období dochádza k nadmernému vysušovaniu pokožky rúk, popraskaniu a záderom. Preto odporúčame parafínový zábal aby pokožka Vašich rúk bola hebká a vláčna.